وان حمام توافق استقلال استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

وان حمام: توافق استقلال استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

پرسپولیس چهارشنبه شب توقف خانگی ناباورانه ای را برابر سیاه جامگان در ورزشگاه آزادی تجربه کرد و این لابد عالی ترین وقت ممکن جهت استقلالی ها بود که 24ساعت بعد با

تا 1403 منتظر بمانید!

تا 1403 منتظر بمانید!

عبارات مهم : ایران

پرسپولیس چهارشنبه شب توقف خانگی ناباورانه ای را برابر سیاه جامگان در ورزشگاه آزادی تجربه کرد و این لابد عالی ترین وقت ممکن جهت استقلالی ها بود که 24ساعت بعد با پیروزی برابر سایپا، فاصله‎ ارزش با رقیب سنتی را کم کردن بدهند. همین مساله هم باعث شد غروب پنج شنبه ورزشگاه تختی مملو از جمعیت شود. با این وجود احتمالا هیچ کدام از هزاران نفری که جهت تشویق استقلال راهی شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران شده است بودند، فکرش را هم نمی کردند در نهایت با دستانی کاملا خالی استادیوم را ترک کنند.

تا 1403 منتظر بمانید!

استقلال بازی حساس را یک برصفر به سایپا باخت تا نه تنها فاصله اش با پرسپولیس کم کردن پیدا نکند، بلکه حتی این اختلاف نسبت به آخر هفته قبل یک پوئن هم زیاد شود و به شش امتیاز زیاد کردن یابد!

این شکست جهت استقلال با انبوهی از رکوردها و طلسم های منفی همراه بود. آنها بعد از هشت سال در یک مسابقه لیگی به علی دایی باختند، این نخستین شکست آبی ها در لیگ هفدهم در پایتخت کشور عزیزمان ایران محسوب می شد و به علاوه ناتوانی در گلزنی باعث شد آمار گل های زده استقلال در این چهار مسابقه روی عدد عجیب و غریب یک، متوقف باقی بماند. طبیعی بود که این شرایط جهت طرفداران تیم استقلال قابل تحمل نباشد و آنها را به تصویر العمل وا بدارد. از یک سو بعضی از مردم خواهان سر دادن شعار علیه منصوریان و درخواست جدایی او از استقلال شدند، ولی دسته دوم به سرکردگی لیدرهای باشگاه، منصوریان را تشویق کردند. بعد از آخر مسابقه هم تعدادی از بازیکنان مهم تیم مثل جباری و منتظری به سود منصوریان مصاحبه کردند و گفتند باید به او وقت داده شود. به این ترتیب به نظر می رسد منصوریان حداقل تا سه شنبه این هفته و بازی با پدیده در هفته پنجم وقت خواهد داشت.

پرسپولیس چهارشنبه شب توقف خانگی ناباورانه ای را برابر سیاه جامگان در ورزشگاه آزادی تجربه کرد و این لابد عالی ترین وقت ممکن جهت استقلالی ها بود که 24ساعت بعد با

نشانه های دلواپس کننده

البته منصوریان چه در استقلال و چه در نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران نشان داده معمولا فصل را ضعیف شروع می کند و بعد ناگهان اوج می گیرد. شاید امسال هم چنین اتفاقی رخ بدهد، ولی فراموش نکنیم آنچه در حال حاضر می بینیم اصلا امیدوارکننده نیست. سجاد شهباززاده به عنوان مهاجم مهم استقلالی ها اصلا بوی گل نمی دهد، بیت سعید هنوز سردرگم هست، شجاعیان کماکان هزینه سه میلیاردی جهت جذبش را توجیه نکرده، قائدی به تدریج در حال تبدیل شدن به یک بازیکن تکرو و کم دقت است و مجتبی جباری هم در نخستین تجربه فیکس شدنش در این فصل، تقریبا همه توپ ها را لو داد. دوست صمیمی مجتبی یعنی پژمان منتظری هم در ادامه نمایش های ضعیفش، در این بازی اشتباه منجر به پنالتی سایپا را مرتکب شد.

وعده عجیب منصوریان

بعد از دومین شکست فصل اما، علیرضا منصوریان در نشست خبری جمله عجیبی گفت که به سرعت مثل یک بمب در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … ترکید. او گفت درحال ساختن استقلالی است که با این فنداسیون تا سال 1403 به ابرقدرت کشور عزیزمان ایران و آسیا تبدیل خواهد شد. بدیهی بود که بلافاصله بعد از این ادعا، منتقدانش سن رحمتی و منتظری و جباری و جباروف و شهباززاده را در سال 1403 حساب کردند و کلی سر به سر منصوریان گذاشتند!

تا 1403 منتظر بمانید!

اخبار ورزشی – دنیای اقتصاد

واژه های کلیدی: ایران | مسابقه | استقلال | استقلال | منصوریان | علیرضا منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs