وان حمام توافق استقلال استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

وان حمام: توافق استقلال استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قوچان نژاد عالی ترین گزینه جهت حضور در لیگ برتر / HITC

سایت انگلیسی از مهاجم تیم ملی کشور عزیزمان ایران به عنوان عالی ترین گزینه جهت حضور در لیگ برتر یاد کرده است. 

قوچان نژاد عالی ترین گزینه جهت حضور در لیگ برتر / HITC

HITC: قوچان نژاد عالی ترین گزینه جهت حضور در لیگ برتر

عبارات مهم : ایران

سایت انگلیسی از مهاجم تیم ملی کشور عزیزمان ایران به عنوان عالی ترین گزینه جهت حضور در لیگ برتر یاد کرده هست.

به گزارش ایسنا و به نقل از HITC، رضا قوچان نژاد فصل قبل توانست درخشش خیره کننده ای در لیگ برتر داشته باشد و در ۳۷ بازی جهت تیم خود یعنی هیرنفین ۲۲ گل به ثمر رساند تا خیلی از تیم ها به دنبال حضور او در تیمشان باشند.

قوچان نژاد عالی ترین گزینه جهت حضور در لیگ برتر / HITC

سایت انگلیسی زبان HITC راجع به مهاجم تیم ملی کشور عزیزمان ایران نوشت: به نظر می رسید رضا قوچان نژاد بهتریتن گزینه جهت وست برومویچ جهت حضور در لیگ برتر باشد. تونی پولیس سرمربی وست بروم این روزها به شدت به دنبال حضور یک مهاجم گلزن در تیمش است و باید به همین منظور مهاجم ایرانی را مدنظر قرار دهد. او توانسته است با زدن ۲۲ گل در ۳۷ دیدار در فصل گذشته ارزش های خود را اثبات کند و نشان دهد مهاجم خطرناکی هست. علاوه بر این قوچان نژاد در رده ملی نیز همواره جهت کشور عزیزمان ایران عملکرد خوبی از خود نشان داده است و مهره ای قابل اتکا بوده است.

وست بروم فصل قبل در زدن گل با مسئله روبرو بود و تنها ۴۳ گل توانست به ثمر برساند. این تیم نیاز به مهاجمی گلزن دارد و جهت این کار گوچی بازیکن باتجربه تیم ملی کشور عزیزمان ایران می تواند عالی ترین گزینه ممکن باشد تا بتواند نیاز گلزنی وست بروم را برطرف کند.

سایت انگلیسی از مهاجم تیم ملی کشور عزیزمان ایران به عنوان عالی ترین گزینه جهت حضور در لیگ برتر یاد کرده است. 

هنوز چند هفته تا آخر نقل و انتقالات تابستانی باقی مانده است و معلوم نیست رضا قوچان نژاد بخواهد در هیرنفین بماند و فوتبال خود را در هلند ادامه دهد یا به لیگ برتر انگلیس برود. البته قوچان نژاد در مقطعی در تیم چارلتون در لیگ دسته یک انگلیس بازی کرد که چندان حضور موفقیت آمیزی نداشت.

واژه های کلیدی: ایران | انگلیس | ایرانی | انگلیسی | مهاجم تیم | قوچان نژاد | رضا قوچان نژاد | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs